Asansör Boşluğuna Düşen Orhan Sevindi Hayatını Kaybetti

1 Haziran 2022 22:11

Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunan Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde görevli Radyoloji Teknisyeni Orhan Sevindi, asansör boşluğuna düştü. Sevindi, hayatını kaybetti.

Asansör Boşluğuna Düşen Orhan Sevindi Hayatını Kaybetti?v=1

Edinilen bilgiye göre; olay, öğle saatlerinde, Konya’nın Selçuklu ilçesinde bulunan Meram Tıp Fakültesi Hastanesinde yaşandı.İddiaya göre; hastanede Radyoloji Teknisyeni olarak görev yapan Orhan Sevindi, asansör boşluğuna düştü.Sevindi, müdahaleye rağmen kurtarılamadıOrhan Sevindi’nin cansız bedeni, incelemelerin ardından otopsi için morga kaldırıldı.Olaya ilişkin başlatılan soruşturma devam ediyor.

konyada-hastanede-feci-olay-asansor-bosluguna-dusen-orhan-sevindi-hayatini-kaybetti.jpg

HASTANEDEN AÇIKLAMA

Olaya ilişkin hastaneden yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:"Meram Tıp Fakültesi Hastanemizde Radyoloji Bölümü Sorumlu Teknisyeni olarak görev yapan değerli mesai arkadaşımız Orhan Sevindi’yi elim bir kaza sonucu kaybetmiş olmanın derin üzüntüsünü yaşıyoruz.

Yaşanan elim kaza ile ilgili bazı basın yayın organlarımızda yer alan bilgi farklılıklarının giderilmesi amacıyla Hastanemizce açıklama yapılması gereği hasıl olmuştur.

Şöyle ki; hastanemizin emektar ve sevilen çalışanlarından biri olan değerli personelimiz Orhan Sevindi, sorumluluk alanı dışındaki eczane depo inşaat alanına, yanında bulunan bir başka personelle birlikte inşaatın durumunu merak ettiği için gitmiş, asansör olarak planlanmış boşluktan bir kat aşağıya düşmüş, olay anında müdahale edilmiş ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamıştır.

Kıymetli çalışma arkadaşımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisinde olduğumuzu bir kez daha yineler, kamuoyunun bilgilerine arz ederiz."

Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +