Haber Detayı
01/08/2016 - 02:57 Bu haber 241 kez okundu
 
Nöbet Tutanlara Torku'dan İkram!
Darbe girişimin olduğu ilk andan itibaren demokrasinin, milli iradenin, Türkiye’nin yanında yer alan Torku demokrasi nöbeti tutan vatandaşların ilk günden beri yanında... İstanbul, Ankara, İzmir, Konya ve Karaman’da meydanlarda demokrasi nöbeti tutan halka Torku ilk günden beri ikramlarıyla destek oluyor...
 
GÜNCEL Haberi
 Nöbet Tutanlara Torku'dan İkram!


AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk’un talimatıyla Torku ilk günden itibaren demokrasi nöbetinde milletin yanında yer alıyor. 

İstanbul Kısıklı ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Ankara Kızılay Meydanı, İzmir Konak, Konya Mevlana Meydanı, Karaman Ak Tekke Meydanı olmak üzere ülkenin dört bir yanında Torku demokrasi nöbetindeki halkı yalnız bırakmadı. 

AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk’un da iştirak ettiği dağıtım programlarında Torku, patates kızartması, ayran ve çeşitli atıştırmalık ürünlerinden oluşan menüleri demokrasi nöbetindeki halka ikram etti. 

Torku’nun standına, zaman zaman belediye başkanları, siyasetçiler ve ünlüler de gelerek, demokrasi nöbetindeki insanlara ikramlardan dağıttılar. 
Demokrasi nöbeti tutan milletin yanında yer alan, Konya Şeker dolayısıyla da Torku Türkiye’nin markası olduğunu bir kez daha göstermiş oldu. 

Demokrasi meydanlarındaki halkın genel kanaati ise Torku’nun milletin markası olma unvanını, son tutumu ile net bir şekilde ortaya koyduğu yönünde…
Etiketler: Nöbet , Tutanlara , Torku'dan , İkram! , ,
Yorumlar
En Çok Okunanlar
Yazarlar
Namaz Vakitleri
Anketler

İşlem yapılıyor.....

Puan Durumu
KONYA
Arşiv

powered by macsonuclari.net