Haber Detayı
10/08/2016 - 21:47 Bu haber 269 kez okundu
 
Ribat'tan Kamuoyuna Önemli Duyuru
Ribat Eğitim Vakfı tutuklanan Abdullah Büyük'ün Ribat Eğitim Vakfı Onursal Başkanı Abdullah Büyük Hoca ile sadece isim benzerliği olduğunu ifade ederek kamuoyu bildirisi yayınladı...
 
GÜNCEL Haberi
 Ribat'tan Kamuoyuna Önemli Duyuru


Ribat Eğitim Vakfı Yönetim Kurulu tarafından yapılan ve açıklamada, FETÖ yapılanmasıyla yakın ilişkisi olduğu için firar eden ve hükümetin girişimleriyle tekrar getirtilen Abdullah Büyük'ün isim benzerliğinden ötürü yanlış anlaşılmalar yaşandığı, Vakfın çağrı merkezine gelen çok sayıda soru üzerine böyle bir açıklama yapmak ihtiyacı duyduklarını, Ribat Eğitim Vakfı Onursal Başkanı Abdullah Büyük Hocaefendi'nin, FETÖ terör örgülü ile hiçbir ilşkisi ve bağlantısının olmadığı ifade edildi.

Yapılan açıklama şöyle:

"FETÖ yapılanmasıyla yakın ilişkisi olduğu için firar eden ve hükümetin girişimleriyle tekrar getirtilen Abdullah Büyük'ün isim benzerliğinden ötürü yanlış anlaşılmalar ve  Vakfımızın çağrı merkezine gelen çok sayıda soru üzerine böyle bir açıklama yapmak ihtiyacı duyduk. Ribat Eğitim Vakfı Onursal Başkanı Abdullah Büyük Hocamızın, FETÖ terör örgülü ile hiçbir ilşkisi ve bağlantısı yoktur.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur

RİBAT EĞİTİM VAKFI YÖNETİM KURULU

 

Etiketler: Ribat'tan , Kamuoyuna , Önemli , Duyuru , ,
Yorumlar
En Çok Okunanlar
Yazarlar
Namaz Vakitleri
Anketler

İşlem yapılıyor.....

Puan Durumu
KONYA
Arşiv

powered by macsonuclari.net