KONESOB Başkanı Karabacak, TŞOF Genel Başkan Yardımcılığına Seçildi

9 Temmuz 2024 17:55

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

KONESOB Başkanı Karabacak, TŞOF Genel Başkan Yardımcılığına Seçildi?v=1

Ankara'da gerçekleştirilen TŞOF Olağanüstü Genel Kurulu'na Türkiye'nin 81 ilinden Şoför ve Otomobilciler Odası Esnafı katılım sağladı. Genel Kurul'da, TŞOF Başkanlığı için iki liste yarıştı ve 4 bin 27 kişi oy kullandı. Seçim sonucunda, 2 bin 421 oy alarak Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu'nun yeni Genel Başkanı Mehmet Yiğiner oldu. 2007 yılından beri Federasyon Başkanlığını yürüten Fevzi Apaydın ise bin 532 oyda kaldı.

Muharrem Karabacak Genel Başkan Yardımcısı Oldu

Yeni Genel Başkan Mehmet Yiğiner'in listesinde 1'inci sırada yer alan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, gerçekleştirilen ilk yönetim kurulu toplantısında Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Karabacak'tan Seçim Sonrası İlk Açıklama

Görevine başlayan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, seçim sonuçlarının hayırlı olması temennisinde bulundu. Karabacak, "Şimdi, ülkemize ve şoförlerimize hizmet etmenin vaktidir. Şoförlerimizin sorunlarının çözümü noktasında var gücümüzle çalışacağız. Çıktığımız bu yolda Yüce Mevla'dan muvaffakiyetler diliyorum. Rabbim utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun" dedi.

Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +