Başkent EDAŞ Bartın da bakım ve yatırımlarını sürdürdü

28 Kasım 2022 15:17

Başkent EDAŞ Bartın’da bakım ve yatırımlarını sürdürdü

Başkent EDAŞ Bartın da bakım ve yatırımlarını sürdürdü
Başkent EDAŞ, Bartın’da kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Bartın’da yılın ilk 9 ayında müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde önemli çalışmalara imza attı. Şirket, yaklaşan kış koşullarının şebeke üzerindeki olumsuz etkilerini en aza indirmek amacıyla Bartın’da hizmet verdiği bin 485 trafo ve 7 bin 331 kilometre uzunluğundaki hatta bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü.

Daha aydınlık bir Bartın için Merkez, Amasra, Kurucaşile ve Ulus’ta bin 282 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren şirket ekipleri, bölgede 17 pano ile 19 trafo merkezini de elden geçirdi. Ayrıca kentte 515 metrelik hattın bakımı tamamlandı. Başkent EDAŞ, sektörün değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, çözüm ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Bartın’da hizmet verdiği 146 binden fazla müşterisine daha iyi hizmet vermek amacıyla toplam 42 kilometrelik yeni kablo döşeyen Başkent EDAŞ ekipleri, 752 yeni aydınlatma armatürünün montajını tamamladı. Ayrıca yeni 77 pano ile 15 trafo montajı da tamamlandı. Söz konusu bakım, onarım ve yatırım rakamları ile şirket 2022 yılının ilk 9 ayında koymuş olduğu hedefleri gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan şirket, baskentedas.com.tr, Başkent 186 Mobil Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor. Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Başkent EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük illerinde faaliyetlerini sürdürüyor. Şirketin Bartın’da bakım ve yatırım çalışmaları sürecek.
Etiketler :
Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +