Karaca Home Meram Dualarla Açıldı

17 Eylül 2023 20:31

Konya adına önemli hizmetlerde bulunan güzellik sektörünün güzel ve başarılı isimlerinden İsmihan Çetin bu seferde Karaca Home mağazası ile adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Karaca Home Meram Dualarla Açıldı

Melikşah Mahallesi Melikşah Caddesi üzerinde bulunan Cadde Meram AVM içerisinde Zemin Kat No. 51/B adresinde hizmete açılan Karaca Home Meram'ın açılışına Karaca Home satış direktörleri Osman Şahin ve Adem Gökaslan ile birlikte Konya iş dünyasından çok sayıda temsilci katıldı. 

Konya'nın ilk ve tek Karaca Home Magazası olan aynı zamanda Türkiye'nin ilk karaca Home Franchising magazası olan Karaca Home Meram'ın işletmeciliğini Güzellik Uzmanı İsmihan Çetin Orhan ile birlikte eşi Ömer Faruk Orhan birlikte yapacaklar.Türkiye geneli 1000 tane satış noktası bulunan ve sektörünün öncü ve cazibe markası olan Karaca Home Meram'da ev dekorasyon ürünleri ve nevresim takımları ile birlikte ev gereçleri konusunda ihtiyaç duyulan her şeyi bulabilecekler.

Açılışta kendilerini yalnız bırakmayan herkese teşekkür eden genç ve başarılı iş kadını İsmihan Çetin Orhan bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada Karaca Home Meram çatısı altında en iyi hizmete vermeye çalışacaklarını söyledi.

Bizlerde Karaca Home Meram magazasının Konya'mıza hayırlı olmasını diliyor, İsmihan Çetin Orhan ve Ömer Faruk Orhan çiftine ise bol kazançlar diliyoruz.

Yorumlar (0)
Hava Durumu
+7
°
C
H: +
L: +
Konya
Çarşamba, 04 Aralık
7 Günlük Hava Tahmini
Pe Cu Ct Pz Pt Sa
+ + + + + +10°
-2° -1° + +